25. James Bond sineması ‘Ölmek İçin Vakit Yok’ sinemalara geliyor

Hatiram

New member
Cary Joji Fukunaga’nın direktör koltuğuna oturduğu, Daniel Craig’in son sefer başrolünde yer aldığı James Bond sineması olan “Ölmek İçin Vakit Yok”tan (No Time To Die) yeni bir tanıtım paylaşıldı. Yaklaşık iki yıllık pandemi gecikmesinin akabinde vizyona girmesine karar verilen sinemanın bu sefer gösterimini Ekim ayı içerisinde yapması bekleniyor.

Beyazperde’nin haberine nazaran, sinemanın oyuncu takımında Daniel Craig’in yanı sıra evvelki sinemalarda de yer alan Q rolündeki Ben Whishaw ve M rolündeki Ralph Fiennes, Madeleine Swann rolündeki Lea Seydoux, Moneypenny rolündeki Naomi Harris, Blofeld rolündeki oyuncu Christoph Waltz ve Quantum of Solace’da Felix Leiter rolüne hayat veren Jeffrey Wright takıma geri dönüyor. Oscar ödüllü oyuncu Rami Malek; Lashana Lynch, David Dencik, Ana De Armas, Billy Magnussen, Kısmı Benssalah, Rory Kinnear ve Jose Alfredo Fernandez üzere oyuncular yer alıyor.

25. Bond sineması olan “Ölmek İçin Vakit Yok”un konusu şöyleki: Faal hizmetten ayrılan Bond, yeni ömrüne ahenk sağlamaya çalışır. Jamaika’da sakin ömrünün keyfini çıkarmaya çalışan Bond’un huzuru, CIA’den eski dostu Felix Leiter’ın kendisinden yardım istemesi ile yarıda kalır. Bond’dan kaçırılan bir bilim beşerinin kurtarılmasına yardım edilmesi beklenir. Bu işi kabul eden Bond, yeni teknolojilerle silahlanmış, makûs bir adamın peşine düşer.

“Ölmek İçin Vakit Yok”, 1 Ekim 2021’de sinemalarda olacak.