Chris Hemsworth’ten Thor: Love and Thunder paylaşımı: kucak dolusu aşk ve kucak dolusu şimşek goreceksiniz

• Konuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
A

admin

Guest
Marvel Sinematik Evreni’nin heyecanla beklenen sinemalarından Thor: Love and Thunder‘ın çekimlerninin tamamlanmasıyla Taika Waititi ve Chris Hemsworth‘ten set paylaşımları geldi.

“SİNİR KRİZİYLE ONURLANDIRILDIM”

Tessa Thompson ve müzisyen Rita Ora ile Sydney’deki tatil fotoğraflarıya gündemde olan 45 yaşındaki direktör fotoğrafın altına “kimi vakit iki insan bir ortaya gelip dünyaya ilham verir ve sinematik dünyayı sonsuza kadar değiştirir. İnsanlara büsbütün keyif vermek üzere sinema yapmak dışında bir şeyle ilgilenmek için fazlaca havalı olan ben ve Chris Hemsworth de o denli. Evet, biliyorum ben o kadar havalı görünmüyorum. Bu sinema bugüne kadar yaptığım en havalı şey. Yalnızca siz 2022’de sineması bakılırsabilesiniz diye başımı belaya sokmam ve hudut krizi geçirmemle onurlandırıldım” notu düştü

“KALBİNİZİ DERİNDEN KIRACAK”

Tıpkı fotoğrafı çokça aşk ve çokça gök gürültüsü notuyla tıpkı fotoğrafı paylaşan Chris Hemsworth çekimlerin tamamlandığını söylerken, sinemada neler beklemelerini gerektiği konusunda hayranları bilgilendirdi.

37 yaşındaki oyuncu “Thor: Love and Thunder’ın sonuna gelmekle birlikte bugün hem de Ulusal Müsaade Günü ve bu yüzden bu gevşek fotoğrafın güne yakışacağını düşündüm. Sinema hem komik olacak birebir vakitte kalbinizi fazlaca derinden kıracak. kucak dolusu aşk ve bol ölçüde şimşek bakılırsaceksiniz! Bizimle birlikte bu Marvel seyahatine katılan tüm gruba teşekkür ederiz. Kemerlerinizi bağlayın, hazırlanın ve sinemalarda buluşalım!” dedi.

SİNEMANIN OYUNCU TAKIMI

Thor: Love and Thunder’ın oyuncu takımında makus adam Gorr the God Butcher rolüyle Christian Bale, Jane Foster rolüyle Natalie Portman, Asgard’ın yeni kraliçesi olarak Tessa Thompson, uzaylı Korg rolüyle bir defa daha Taika Waititi, Asgardlı savaşçı Sif olarak geri dönenen Jaimie Alexander ve Russell Crowe yer alıyor. Sinemada Natalie Portman’ın kansere yakalandığını ve kurtuluşunun dişi Thor olmak olduğunu bakılırsaceğiz.

2022’DE VİZYONA GİRECEK

Marvel Sinematik Evreni’nin dördüncü fazının sinemalarından biri olan Thor: Love and Thunder, 6 Mayıs 2022’de gösterime girecek.

Ada Masalı’ndan ikinci tanıtım