Dikkatli gözler kaçırmadı! Çukur finalinde ‘Üç Kuruş’ dizisinin tanıtımı yapıldı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Dördüncü dönemin sonunda nin son kısmında, Yamaç Koçovalı’nın Sena ve İdris Koçovalı ile buluşması toplumsal medyada gündem oldu. Final bölümündilk evvel yayınlanan gala programında da kamera gerisinde çalışan set takımına teşekkür edildi.

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ KONUSU NE?

Ay Üretim, 7 Haziran 2021 Pazartesi günü Show TV’de yayınlanan Çukur final kısmında farklı bir tanıtıma imza attı. Dizide görünen bir duvar yazısında, “İçerde’den çıktık. Çukur’a düştük. Sırada Üç Kuruş” yazıyordu.

Üretimciler bu değişik tanıtımla İçerde ve Çukur dizilerinin akabinde yeni dönemde çekecekleri ‘Üç Kuruş’ isimli dizinin duyurusunu yaptı.

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Ay Üretim’in yeni dizisi Üç Kuruş’un hazırlıkları sürüyor. Şu ana kadar dizide rol alacağı açıklanan tek isim, Mucize Doktor’un Ali Vefa’sı Taner Ölmez oldu.

Diziyle ilgili pek bilgi bulunmuyor. Ancak üç erkek başrolünün olacağı ve üç erkek karakterin öyküsünün anlatılacağı medya kulislerinde konuşuluyor.

ÜÇ KURUŞ DİZİSİ NE VAKİT, HANGİ KANALDA?

Ay Üretim’in hayata geçireceği Üç Kuruş dizisinin yeni dönemde, yani 2021’in eylül ayında ekranlara gelmesi bekleniyor. Tezli dizinin hangi kanalda yayınlanacağına ait bilgi çabucak hemen paylaşılmadı.