Direktör Edgar Wright, James Bond sineması çekmek istediğini deklare etti

Hatiram

New member
Türkiye’de Kasım ayında vizyona girecek olan “Last Night In Soho”nun direktörü Edgar Wright, bir James Bond sineması çekmek istediğini duyurdu.

Beyazperde’nin aktardığına nazaran, James Bond sinemaları, 1962 yılından günümüze dek gündeme gelmeye devam ediyor. Son olarak Phoebe Waller Bridge’in senaryoda imzasının bulunmasıyla gündeme gelen Bond sinemaları artık de hem sıradaki James Bond’un kim olacağı, birebir vakitte direktörünün kim olacağıyla gündemde. “Last Night In Soho”nun yanı sıra “Baby Driver”, “Scott Pilgrim vs The World”, “Shaun of The Dead” üzere sinemalara imza atan Edgar Wright, gelecek James Bond sinemalarından birinin direktörü olmak istediğini deklare etti.

‘TEKLİF GELİRSE KABUL EDERİM’

Happy Sad Confused isimli podcast programına katılan Wright, “Aynı doğrultuda gidilerek yeni bir şeyler kazanılabileceğine inanmıyorum. Katiyetle bunu denemek ilgi cazibeli olurdu. Yani demek istediğim şey, bir Bond sineması çekmek. Şayet bana teklif gelirse kabul ederim. Birtakım isimler etrafta dolaşıp duruyor ve onları başımda canlandırdığımda Daniel Craig II’yi görüyorum” tabirlerini kullandı.

Bond sinemalarının imalcisi Barbara Broccoli’nin aktardıklarına bakılırsa, 2022 yılı içerisinde yeni Bond sineması için oyuncu, direktör ve grup arayışı başlayacak.