Eşi Mahmutyazıcıoğlu’nu kaybeden Ece Erken’den yeni karar! Eşimi epey sevdim fakat…

Bilgin

Global Mod
Global Mod
İstanbul Bakırköy’de bir balık restoranında uğradığı silahlı akın kararı ömrünü kaybeden Beşiktaş’ın eski yöneticisi ve sunucu Ece Erken’in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, ömrünü kaybetti.

Hayat arkadaşı Mahmutyazıcıoğlu’nun vefatının akabinde sıkıntı günler geçiren Ece Erken yaşadığı acıyı toplumsal medya takipçileriyle de paylaşıyor.

“REDDİ MİRAS YAPIYORUM”

Hem yas sürecini, tıpkı vakitte oğlu Eymen’le ilgili anılarını vakit zaman Instagram hesabından paylaşan Ece Erken, bugün eşinin vefatına ait avukatı aracılığı ile yeni bir açıklama yaptı.

‘Reddi miras’ sonucu aldığını duyuran Erken, “Eşimi hayli sevdim ve onu hasretle anıyorum fakat merhum eşimi yıllardır gelir kapısı olarak bakılırsan ve merhum olduktan daha sonra hala görmeye devam eden bu berbat beşerlerle ismimin daha fazla yan yana gelmesini istemiyorum. Biz gönülden bağlıydık, o denli kalacağız. Reddi miras yapıyorum herkese sevgi ve saygılarımla” sözlerini kullandı.