Merve Boloğur “Bıktım” Dedi İsyan Bayrağını Çekti! İşte Tuhaf Paylaşımlarıyla Dikkat Çeken Boloğur’dan Değişik Açıklama

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Ünlü Pop Müzikçisi Murat Dalkılıç ile evliliklerine son verdikten daha sonra farklı bir beşere dönüşen Oyuncu Merve Boloğur’un paylaşımları dikkat çekmeye devam ediyor. İnişli çıkışlı aşk ömrüyle da kendinden kelam ettiren Boloğur, şimdilerde Türk pop müziğinin ünlü ismi Emre Kaya ile anılmaya başladı. Geçen günlerde Kaya ile görüntülen Boloğur, “İlişki yok, iş var” açıklaması yapmıştı. Müzik ömrüne gireceği konuşulan Boloğur, Kaya ile müzik üzerine çalıştıklarını söylemiş oldu.

EMRE KAYA VE MERVE BOLOĞUR’DAN DİKKAT ÇEKEN DANS

Şarkıcı Emre Kaya’nın arabesk albümü çalışmaları için stüdyosunda ziyaret eden Merve Boluğur, Kaya ile pek samimi pozlar vermişti. Kaya ve Boloğur’un bu imgeleri toplumsal medyada gündem olmuştu. Enerjik ve memnun olduğu gözlenen hoş oyuncunun el ele göz göze ve derin sohbetler yaparken çekilen fotoğrafları, aşk dedikodularını yine gündeme getirmişti. İşkolik olarak bilinen Müzikçi Emre Kaya ise aşk dedikoduları hakkında sessizliğini muhafazaya devam ediyor. Kaya olağan ömrüne ait paylaşımlar yaparken, Boloğur ise Kaya ile dikkat çeken paylaşımlar paylaşıyor. Tüm bunlara karşın Türk müzik dünyasının en kuvvetli sesleri içinde olan Nilüfer’in “Sen Mühimsin” müziği eşliğinde dans eden ikilinin paylaştığı dans görüntüsü ortaya çıkmıştı.

“SETLERDEN BIKTIM”

Yaptığı açıklamalarla magazin dünyasında yer alan Merve Boloğur, bir magazin sayfası tarafınca yayınlanan dikkat çeken dans manzaralarına ait hesabından , “Arkadaşım demiştim ya. Aşık olduğumda söylerim” tabirlerini kullanmıştı. Uzun müddettir setlere orta veren hoş oyuncu buna bağlantında çarpıcı bir açıklamada bulundu. Tatil için Çeşme’ye giden Boloğur, “Burada biraz dinleneceğim. Dizi setlerinden artık bıktım. Günde 17-18 saat çalışarak, ömrümü çürütecek biri değilim. Kendime daha rahat bir iş hedefliyorum. Bu yüzden de uzun mühlet dizi setlerine dönmeyi düşünmüyorum” açıklamasında bulundu.