Oscar and the Wolf’tan yeni albüm muştusu

• Konuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
A

admin

Guest
Belçikalı müzik kümesi Oscar and the Wolf, yeni albümleri The Shimmer’ın muştusunu verdi. Geçen cuma albümden yeni kesimleri Oliver’ı yayınlayan Oscar and the Wolf, yeni albümlerinin 22 Ekim’de çıkacağını duyurdu.

Albüme ilişkin kapak dizaynını ve 11 şarkılık listeyi dinleyicileriyle paylaşan Belçikalı sanatçı Max Colombie, albümün ikinci kesimi Oliver’ı ve müziğe ilişkin, kendi yönettiği görüntü klibi, PIAS etiketi ve Türkiye’de GRGDN Müzik temsilciliğinde yayınladı.

DÜNYA ÇAPINDA MUVAFFAKİYET YAKALADILAR

2014’te yayınladıkları birinci albümleri Entity ve akabinde 2017’de çıkardıkları Infinity ile dünya çapında büyük muvaffakiyet yakalayan Max Colombie önderliğindeki kümenin ulaşmak istediği nokta, ışık ve karanlık içindeki istikrar. Colombie’nin çağdaş R&B, elektro-pop, bağımsız rock şeklindeki müziklerinin kaynağını hüzün, memnunluk, aşk ve alacakaranlık temaları oluşturuyor.

Max Colombie, “biz” olarak bahsetmiş olduğu ve Infinity ve Entity albümlerinde de birlikte çalıştığı üretimci Jeroen De Pessemier ile multi-enstrümantalist Ozan Bozdağ’dan “büyülü bir üçlü” olarak bahsetti ve yeni albümleri hakkında şunları söylemiş oldu:

“Herkes kendisi olmakta ve kendisini keşfetmekte özgür. The Shimmer hakkında epey memnunum zira kendimin daha olgun bir versiyonunu duyuyorum. İnsanların beklentilerinin peşinden gitmeme ve daha evvel başarılı olmuş şeyleri tekrar üretmeme müsaade vermediğim için kendimle gurur duyuyorum.”

The Shimmer, Colombie’nin kişiliğini pek hakikat bir biçimde yansıtıyor. “Duygularım bir anda ‘süper mutlu’dan ‘süper hüzünlü’ye geçiyor,” diyen Max Colombie, “Bana nazaran, The Shimmer, birfazlaca çeşitte modülleri ve temalarıyla, gişe rekorları kıran bir sinemanın soundtrack’i üzere hissettiriyor. Ve her vakit değişiyor” diye konuştu.