Reha Muhtar’dan ‘kızına şiddet’ tezlerine yanıt: Çocuklarıma bir fiske vurmadım

Bilgin

Global Mod
Global Mod
senelerdır gözlerden uzak bir ömür süren ve televizyonculuk denince 90’lı senelera damga vuran Reha Muhtar, fazlaca şaşırtacak bir argüman ile gündeme geldi. Deniz Uğur, eski eşi Reha Muhtar’ın 13 yaşındaki kızlarına şiddet uyguladığı nedeni öne sürülerek savcılığa hata duyurusunda bulunmuş, mahkeme 13 yaşındaki kızın velayetini Muhtar’dan alıp 2 aylığına annesine vermişti.

‘İLK SÖZÜNDE ŞİDDET SAVI YOK’

Konuyla ilgili “Söylemezsem Olmaz” programında açıklama yapan Muhtar şunları söylemiş oldu:

“15 gündür çocuklarım mobbing altında, bana gösterilmiyor. Deniz Mina’nın birinci sözünde şiddet savı yok. 14 gün daha sonra bu biçimde bir tabir veriyor. Poyraz’ın tüm mobbing’e karşın ‘Babamla mutluyum’” diyor.”

DENİZ UĞUR HAKKINDA MAHPUS CEZASI

Velayeti hâlâ kendisinde olan oğlunun annesi tarafınca kaçırıldığını da argüman eden Muhtar, “Oğlum, 4 özel müdafaayla adliyeden kaçırılıyor. Çocuğumu vermiyorlar. Deniz Uğur hakkında mahpus cezası için Cumhuriyet Savcısı’na müracaatta bulundum” dedi.

‘ÇOCUKLARIMA BİR FİSKE BİLE VURMADIM’

Manevi kızı Ayşe Nazlı’nın kendisine dayanak olduğunu lisana getiren Muhtar, “3 çocuğum var. Çocuklarıma bir fiske vursam biyolojik olmayan çocuğum ve Poyraz, babalarıyla ilgili şikâyette bulunmazlar mı?” diye konuştu.