Savların sonu gelmiyor: Evlendikten daha sonrasında aldattı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Dünyaca ünlü aktör Johnny Depp ve eski eşi aktris Amber Heard’ün birbirlerine açtığı karalama davası sürüyor. Davanın son duruşmasında Amber Heard, mahkemeye verdiği tabirde, evlenmelerinden daha sonrasında Johnny Depp’in, kendisini öteki bir bayanla aldattığını öne sürdü.

Independent’ta yer alan habere bakılırsa; ABD’nin Virginia eyaletinin Fairfax kentinde görülen milyonlarca dolarlık iftira davasında Heard, heyete, kocasının mesajlaştığı bayanla “inişli çıkışlı” bir bağının olduğunu söylemiş oldu.

‘DÜĞÜNDEN daha sonrasında OLDU’

Heard, tabirinde şunları söylemiş oldu:

“iPad’ini açık buldum, ekranda birine attığı bildiri açıktı, kendinden geçmişti ve ilgimizin başında bir ayrılıp bir barıştığı bayana ileti attığını gördüm, bu yüzden ismini tanıdım ancak tarih düğünden daha sonrasındaydı.

Evlendikten daha sonrasında onun meskenine gittiğini gördüm, muhtemelen Los Angeles’a iner inmez, sanırım sonraki gün cinsel ilgiye girdiği bu hanımın meskenine gitmişti.

Beni aldattığı ve bunu bu türlü, düğünden daha sonrasında yaptığı için ona epeyce kızdığımı hatırlıyorum. Ve daha sonra, düğünümden daha sonrasında, onu görmeye gittim. Ve daha sonra Avustralya olayı oldu. Ve güya her şey yıkılıyormuş üzere hissettim.”