Sevgilisini kaybettiği kazayı gözyaşları ortasında anlattı: Her şey üç saniyede oldu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Hepsi kümesiyle çıkış yapan ünlü müzikçi geçtiğimiz aralık ayında sevgilisi ile trafik kazası geçirmiş, Lafçı olay yerinde Evlilik hazırlığı yaptığı Lafçı’nın ani vefatı ile sarsılan Gülçin Ergül, feci kazayı Magazin D’ye anlattı.

Hürriyet’te yer alan habere bakılırsa; Asiye Acar’ın sorularını yanıtlayan ünlü müzikçi, gözyaşlarına boğuldu.

İşte Gülçin Ergül’ün açıklamalarından öne çıkanlar:

“Bir radyo programı için İstanbul’a gidiyorduk. O gün epey da sevinçli bir günümde değildim yolda epeyce hoş şeyler konuşmuştuk. Onun epeyce hoş iltifatları vardı. Onlarla avunuyorum. Bana ‘ben senin kadar yeterli bir insan hayal etmek istesem, seni hayal edemem’ demişti. Amaçlarımız için benden kelam istedi.

‘HER ŞEY ÜÇ SANİYEDE OLDU, O AN HİÇBİR ŞEY HİSSETMEDİM’

“Her şey üç saniyede oldu. Her anlattığımda tekrar yaşıyorum… Birinci periyotlarda aklımdan daima o travma anları geçiyordu, ‘her şeyi hakikat yapabildim mi’ diye kendimi sorguluyordum.

Kaza anın biraz öncesini hatırlamıyorum lakin kazadan daha sonrasını hatırlıyorum. Şok anlarında sakin olmaya çalıştığımı, ambulansları beklediğimizi hatırlıyorum.

Ben o an hiç bir şey hissetmedim, bir şey olmadığını düşündüm. Yaralandığımı daha sonradan anladım, kolumda kırık bedenimde dikiş atılması gereken yerler vardı. Etrafımızda bize yardım eden bireyler vardı. Birinci Erdal’ın ailesine haber verdim.

Dört saat yalnız kaldım, kimi aradım kimlerle konuştum bilmiyorum.

‘VEFAT ETTİĞİNİ OLAY YERİNDE ÖĞRENDİM’

Erdal’ın vefat ettiğini bana olay yerinde söylemiş olduler. Olabildiğince sakin kalmaya çalıştım epeyce güç anlardı.

Kazanın akabinde olabildiğince kendimle vakit geçirmeye, meditasyon yapmaya çalıştım.

Vakit geçtikçe, biten bir imtihan değil bu. Lakin onunla baş etmeyi biraz daha öğreniyorsunuz.

Erdal’dan geri yakalan; sakladığım iki sweatshirt ve parfümü var yanımdalar hep… Profesyonel takviye de alıyorum, konuşmak rahatlatıyor.”