Tekçe Akalay’dan Dostu İbrahim Çelikkol İtirafı! Aşk Sorusuna Yeşil Işık! Aman Mihre Duymasın

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Yakın dostu İbrahim Çelikkol ile Kuş Uçuşu dizisinde yeterli bir performans sağlayan Tekçe Akalay, ağır iş temposundan dolayı uzun bir tatile çıktı. Geçtiğimiz aylarda boşanan İbrahim Çelikkol ile tatilde samimi pozlar veren Tekçe Akalay’dan Çelikkol itirafı geldi. Bakın Tekçe Akalay İbrahim Çelik hakkında ne söylemiş oldu?

BİRCE AKALAY’DAN AŞK DEDİKODULARINA YANIT

Geçtiğimiz aylarda eşi Mihre Memnun ile 4 yıllık evliliklerini sonlandıran İbrahim Çelikkol, yakın dostu Tekçe Akalay ile tatile çıktı. birlikte tatil yapan ikili hakkında yakıştırmalar yapılırken, Tekçe Akalay’dan Çelikkol hakkında açıklamalarda bulundu. Haklarında çıkan aşk dedikoduları magazin gündemini meşgul ederken, Akalay bu dedikodular için samimi bir itirafta bulundu. birlikte bir kaç projede bulunan Akalay ve Çelikkol ‘Siyah Beyaz Aşk’ ve ‘Kuş Uçuşu’ dizilerde rol almıştı.

AKALAY’DAN MİHRE KEYİFLİ HAKKINDA YORUM

Yaz tatillerini birlikte geçiren Tekçe Akalay ve İbrahim Çelikkol, aşk dedikodularına karışmıştı. Bunun üzerine samimi açıklamalar yapan Tekçe Akalay, İbrahim Çelikkol’un boşandığı eşi hakkında “Arkadaşım” yorumunda bulundu.

Yakın aile dostu olduklarını belirten Akalay, “İbrahim benim hayli canım dostum arkadaşım. Eski eşi Mihre de benim arkadaşım. Yani hani üzülüyorum bu biçimde şeyler çıktığında. kimi vakit gülüyorum kimi vakit üzülüyorum. Ne diyeceğimi de şaşırdım artık. Beşerler hani bir bayan bir erkek arkadaş olamazlar mı? Sanki bu niçin bu kadar olağandışı bilmiyorum. Gülünecek bir şey alışılmış ki. Bir yandan da hudut bozucu artık gülüyorsun aşikâr bir süre daha sonra” yorumunu yaptı.

İBRAHİM ÇELİKKOL İTİRAFI

Kendisine yöneltilen soruları samimi bir biçimde yorumlayan Tekçe Akalay, İbrahim Çelikkol üzerinden gelen üstü kapalı soruya şaşırtan bir karşılık verdi. “İyi arkadaşlıklar ilerde aşka dönüşür” sorusuna yanıt veren Akalay, bu biçim şeylerin imkansız olmadığını hayatta yaşanabilir karşılığını verdi.

“YAKIN DOSTTAN SEVGİLİ OLUR MU?” SORUSUNA FARKLI CEVAP

İnsanların İbrahim Çelikkol ile hakkında çıkan aşk dedikoduların kimi vakit sonlandığını belirten Tekçe Akalay, yakın dosttan sevgili olur mu? şeklinde sorulan soruya itirafta bulunarak, “Tabii ki bu biçimde şeyler olur hayatta hiç bir şey imkansız değil lakin bizim o denli bir durumumuz yok yani. Hani biraz artık insanların da bunu materyal edip makus niyetli kullandığını düşünüyorum. Ve hiç etik bulmuyorum açıkçası, birlikte tatil yapıyoruz. Ailece görüşüyoruz. Yani bilhassa bir kadro telaffuzlara şahit oldum da sinirleniyorum. Sahiden makûs niyetli buluyorum. Evet bu biçimde hayranlar var falan yakıştıran eden görüyoruz toplumsal medyada hani onları hayli safihane buluyorum. Lakin birtakım beşerler bunu nitekim kasti yapıyor. Bu da bana tatsız geliyor biraz” yanıtını verdi.