TikTok’ta canlı yayın açan Mehmet Ali Erbil’den skandal hareket! Tartıştığı adama o denli bir şey yaptı ki… Yaşından utan!

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Sosyal medya fenomeni Ece Ronay’ın taciz argümanlarıyla gündeme bomba üzere düşen Mehmet Ali Erbil, yaptığı açıklamalarla dikkat çekmeye devam ediyor. TikTok üzerinden canlı yayınlar açan ünlü komedyen skandal bir harekete imza attı. Erbil’in o halini bakılırsanler şok oldu! Tehditler havada uçuştu. Bakın Mehmet Ali Erbil TikTok canlı yayınında nasıl bir skandala imza atmış?

MEHMET ALİ ERBİL’DEN SKANDAL HAREKET

TikTok’ta çatığı canlı yayınlar yüzünden tenkitlerin amacında olan Mehmet Ali Erbil, skandal bir harekete imza attı. TikTok’tan canlı yayın açan Erbil, yanına bir erkeği alarak sohbet etmeye başladı.

ANNESİNE KÜFÜRLER ETMEYE BAŞLADI

İkili canlı yayında sohbet ederken biranda tansiyon yükseldi. Mehmet Ali Erbil, genç adama annesi üzerinden küfürler savurmaya başladı.

EL HAREKETİ ÇEKTİ

İkilinin içindeki tansiyon artarken Erbil’den peş peşe hakaretler gelmeye başladı. Erbil, “Ana bacı küfür etme, seni gelir Yeniköy’den alırım” diyen adam el hareketi yaptı. Adamı yayından çıkaran ünlü isim, “Beni Yeniköy’den alacakmış. Beni Yeniköy’den alacak adam anasının karnından doğdu mu?” diyerek karşılık verdi.

AĞIZLARI AÇIK BIRAKAN İTİRAF

Buket Aydın’ın programına katılan Mehmet Ali Erbil, hayatıyla ilgili yaptığı açıklamalarla ağızları açık bırakmıştı. Mehmet Ali Erbil, evliliklerinde epeyce kusur yaptığını belirterek daima epey eşli olduğunu söylemiş oldu. Erbil, bir de “Çok aşıktım bir eşime, hayalimde ayrıldığımızı görür ağlardım daha sonra aldatırdım. Bu yedekleme dürtüsü bence” itirafında bulundu.

TACİZ İDDİASI

Öte yandan Toplumsal medya fenomeni Ece Ronay, ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil’in kendisine yönelik cürüm duyurusunda bulunmasının akabinde epey konuşulacak bir argüman ortaya attı. Ronay, Erbil’in TikTok’ta küçük kızları soyundurmaya çalıştığını öne sürdü.