Trump’ten Prens Harry’e: Bir utanç kaynağı

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Eski ABD Lideri Donald Trump, İngiltere kraliyet ailesinin tartışmalı isimleri Prens Harry ve Meghan Markle çiftini eleştirdi.

Trump, Piers Morgan’a verdiği ve bu akşam yayımlanacak söyleşide, Sussex Düşesi’ni beğenmediğini tabir etti.

Markle’ın, Harry’yi “parmağında oynattığını” öne süren Trump, Sussex Dükü’nün “bir utanç kaynağı” olduğunu söylemiş oldu.

“İLİŞKİLERİNİN BİTECEĞİNİ Mİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ?”

Independent Türkçe’de yer alan habere nazaran, “Harry, işverenlik taslanmaktan bıktığına karar verdiğinde ne olacağını bilmek istiyorum ya da Markle öbür bir erkekten daha fazlaca hoşlandığına karar verdiğinde” diyen Trump, “İlişkilerinin biteceğini mi düşünüyorsunuz?” sorusuna ise şöyle karşılık verdi:

“Bitecek ve berbat bitecek. Harry’nin elleri ve dizleri üzerinde hoş Londra kentine dönüp ‘Lütfen’ diyecek mi merak ediyorum.”

Trump, Harry’nin, hayatını geçen sene kaybeden büyükbabası Prens Philip için martta düzenlenen anma merasimine katılmamasını da “korkunç” diye niteledi.

Eski ABD Lideri, “Siz Kraliçe olsaydınız, çiftin kraliyet unvanını alır mıydınız?” sorusuna “Alırdım” yanıtını verdi. Prens Harry’nin Birleşik Krallık’a epeyce saygısızca davrandığını öne süren Trump, Dük’ün “bir kukla” söyleyerek Markle’ı işaret etti.