Adrien Brody, ‘Yüzüklerin Efendisi’ teklifini reddettiğini deklare etti: Çok aptal hissettim

Hatiram

New member
2003’te “Piyanist” sinemasındaki rolüyle Oscar mükafatı alan oyuncu Adrien Brody, GQ’ya verdiği röportajda “Yüzüklerin Efendisi” serisi için kendisine teklif edilen rolü geri çevirdiğini deklare etti.

‘HOBBIT GİBİSİ BİR KARAKTER TEKLİF EDİLDİ’

Screen Rant’ın haberine göre, Brody, üçlemenin birinci sineması olan “Yüzük Kardeşliği” için kendisiyle bağlantıya geçildiğini belirterek, “Sanırım olayı pek kavrayamadım. Hangi rol için uygun olurdum bilmiyorum ancak teklif edilen katiyetle Hobbit gibisi bir karakterdi. Bense diğer bir şey arıyordum” tabirlerini kullandı.

Actor Adrien Brody recalls passing on a role in Peter Jackson’s The Lord of The Rings trilogy, stating that he was in line to play a Hobbit.

Sineması sonrasındasında sinema salonunda kız arkadaşıyla izlediğini söyleyen Brody, kız arkadaşının “ Artık sen bu sineması mi geri çevirdin? sorusu üzerine, kendisini aptal üzere hissettiğini belirtti. sonucundan duyduğu pişmanlığı lisana getiren Brody, rolü kabul etmesi durumunda bu kere direktör Peter Jackson’un bir öteki sineması olan “King Kong”da muhtemelen yer alamayacağını söylemiş oldu. (KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)