Antonio Banderas, Zorro’yu devretmek istediğini deklare etti: Meşaleyi Tom Holland’a vereceğim

Hatiram

New member
“The Mask of Zorro”da (1998) ve “The Legend of Zorro”da (2005) Zorro’yu canlandıran oyuncu Antonio Banderas, çekilmesi mümkün yeni bir Zorro sineması için görüşlerini deklare etti. Banderas rolü devretmek kaydıyla üçüncü bir sinemaya açık olduğunu lisana getirdi.

“Çizmeli Kedi: Son Dilek” sineması için basın çeşidi sırasında ComicBook sitesi ile konuşan Banderas, karakteri öbür bir oyuncuya devretmek için bir daha bir Zorro sinemasında yer alabileceğini söylemiş oldu. Daha evvel Anthony Hopkins’ten rolü devralmış olan Banderas,ı Tom Holland’ın rol için epeyce uygun olduğunu belirtti.

Banderas, “Evet, yeni bir sinemada oynardım. Bu mümkünlüğü değerlendirirdim ve ‘niçin olmasın ki?’ diye düşündüm. Sanırım bugünkü röportajlarda birine bu biçimde bir şey söylemiş oldum… Zorro derlerse Anthony Hopkins’in birinci sinemada yaptığını yapacağım ve meşaleyi diğerine, Tom Holland’a vereceğim dedim. Onunla Uncharted sinemasında oynadım ve fazlaca enerjik ve eğlenceli olduğunu gördüm. Onda da bu rol için kıvılcım var. niye olmasın?” dedi.