Beanie Feldstein: Clinton’ın ışıkları beni de cezbederdi

A

admin

Guest
American Crime Story’nin Monica Lewinsky skandalına odaklanan; Impeachment: American Crime Story ismini taşıyan 3. döneminin başrol oyuncularından Beanie Feldstein (28) canlandırdığı karaktere sahip çıktı.

“MONICA ÜZERE DAVRANIRDIM”

Monica Lewinsky’e hayat veren Feldstein, W Magazin’e “Eğer 22 yaşımdayken dünyadaki en kuvvetli insan (Bill Clinton) ışıklarını bana gerçek yaksaydı, sanırım Monica üzere davranırdım” dedi.

Neighbors 2: Sorority Rising ile tanınan oyuncu “bu biçimde bir adam size ilgi gösterirse ömrünüzde yer yerinden oynar. Bu ilgi niçiniyle Monica’ya uygulanmış olan tacizden dolayı epey üzgünüm. Benim işim onun çektiği acıyı yansıtmak” dedi.

diziNİN KONUSU

Impeachment: American Crime Story, bir periyoda damga vuran Monica Lewinsky skandalını mercek altına alıyor ve ABD Lideri Bill Clinton’ın Beyaz Saray’da çalışan Monica Lewinsky ile alaka yaşadığının ortaya çıkmasının akabinde yaşananları derinlemesine inceliyor.

3. dönem 7 Eylül’de izleyici ile buluşacak

FX’in genişleyen American Crime Story kozmosunun en son üyesi American Crime Story: Impeachment, 1990’larda ülkeyi sarsan Monica Lewinsky ve Bill Clinton skandalına odaklanıyor.

OYUNCU TAKIMI

Lisey’s Story dizisinde izleyici karşısına çıkan Clive Owen, dizide Bill Clinton’a hayat veriyor. Lady Bird ve Booksmart sinemalarıyla isminden kelam ettiren Beanie Feldstein ise Monica Lewinsky’i canlandırıyor. Lewinsky’nin beraberinde üretimcileri içinde bulunduğu dizide olayları ortaya çıkaran Linda Tripp’i ise Sarah Paulson canlandırıyor. Dizinin oyuncu takımında bu isimlere Annaleigh Ashford, Margo Martindale, Edie Falco, Billy Eichner ve Cobie Smulders üzere isimler eşlik ediyor.

Umudun Askerleri Star ve NTV’de