“Beta” lakaplı rapçi Berk Bayındır’ın kuşkulu mevti: Rezidansın 8. katından düştü

Bilgin

Global Mod
Global Mod
“Beta” lakabıyla bilinen 31 yaşındaki rapçi Berk Bayındır, sabat saatlerinde kaldığı rezidansın 8. katından düşerek hayatını yitirdi.

Olay sabah saat 08.00 sıralarında Gültepe Talatpaşa Caddesi üzerinde bulunan bir rezidansta meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre “Beta” lakabıyla tanınan ünlü rapçi Berk Bayındır sabah saatlerinde ikamet ettiği lüks rezidansın 8. katındaki dairesinin camından bilinmeyen bir niçinle düştü. Etraftaki vatandaşların ihbarıyla olay yerine çabucak polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Olay yerine gelen sıhhat grupları Bayındır’ın ömrünü kaybettiğini belirledi. Polis grupları olay yerine güvenlik şeridi çekerek tedbir aldı. Olay yeri inceleme takımlarının ve savcının incelemelerinin akabinde genç rapçinin cenazesi, İsimli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Olay sırasında konutta bulunan genç rapçinin kız arkadaşı da sözü alınmak üzere Gültepe Karakolu’na gdolayıldü. Olayla ilgili olarak için soruşturma başlatıldı.

Berk Bayındır’ın kız arkadaşı Simla Ener “Bir şey söylemek istemiyorum. Söylemek istemiyorum. Sizinle bunu paylaşmak istemiyorum” diye konuştu.

Oğlunun mevt haberini alınca olay yerine gelen baba Nezih Bayındır ise, “Dün biz ailecek birliktedik. Yemek yedik. İyiydi” dedi.