Chloe Zhao: Marvel sineması çekmek heyecanlandırıyor

• Konuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
A

admin

Guest
Nomadland’le Oscar’da En Âlâ Direktör mükafatını kazanan Chloe Zhao, direktör koltuğuna oturduğu Marvel sineması Eternals’ın kendisini en epeyce hangi açıdan heyecanlandırdığını deklare etti.

Independent Türkçe’nin Comic Books’tan aktardığına bakılırsa, “Bir dünya inşa etmeyi seviyorum” diyen ünlü direktör şu biçimde konuştu: “Birilerini o dünyaya yerleştiriyorsun ve birbirleriyle asla iddia edemeyeceğin bir kimya yaratıyorlar. Bu kimyayla ortaya çıkan zorlukların üstesinden gelmeniz gerekiyor. Bu beni heyecanlandırıyor.”

Zhao, merakla beklenen imale duyduğu coşkuyu daha evvel de lisana getirmişti: “Bitmesini hiç istemiyorsun. Onlar sana daha fazla devam edecemeyeceğini söyleyene kadar devam etmek istiyorsun… Jack Kirby, onun hayal gücü ve şahane çalışması hakikaten bunun temeli. Üstüne üstlük, Marvel Studios’un kurduğu ve devam ettiği bu akıl almaz seyahat var. Ve bir de Marvel Sinematik Kainatı hayranı olan ben varım.”

Chloe, Eternals’ta bilimkurgu ve fantastik üzere sinema kollarını bir potada eritme isteğiyle yola çıktığını tabir edip “Heyecan vericiydi” de demişti.