Chris Hemsworth’lü aksiyon sineması ‘Extraction 2’ geliyor: Birinci tanıtım yayınlandı

Hatiram

New member
Chris Hemsworth’ün başrolünde yer aldığı Netflix orjinal üretimi aksiyon sineması “Extraction”ın devam sineması için birinci resmi açıklama geldi. Netflix’in sanal hayran aktifliği “Tudum” sunumu sırasında, oyuncu Chris Hemsworth’ün yer aldığı yeni bir görüntü yayınlandı. bu biçimdece sinemanın devamının geleceği doğrulandı.

Beyazperde’nin haberine bakılırsa, birinci “Extraction” sineması, bilinmeyen operasyonlarda çalışan paralı asker Tyler Rake’in (Hemsworth) tehlikeli bir uyuşturucu baronunun kaçırılan oğlunu kurtarmak için yaptıklarını mevzu alıyordu. Sam Hargrave tarafınca yönetilen serinin devam sinemasında yapımcılığı “Avengers: Endgame”in direktörleri Joe ve Anthony Russo üstlenecek.

Direktör Hargrave, daha evvel verdiği bir röportajda sinemada yer alan aksiyon sahneleriyle ilgili, “Bunu kapsamlı bir biçimde konuştuk. Doğrusu, her vakit konutumda dolaşırım ya da aksiyonla eğlenceli ya da farklı bir şeyler yapmanın yollarını ararım. Bunu yakalamanın değişik bir yolu olabilir mi?’, ‘Oh, bu kusursuz olurdu.’ Bu yüzden her vakit kataloglama yapıyorum ve mükemmel olacak aksiyon ve farklı aksiyon seti modüllerini yakalamanın farklı, eğlenceli yollarını bulmaya çalışıyorum. Bunların hepsi elbette bir meydan okuma için” sözleri kullandı.

Senarist Joe Russo da 2020 yılının sonlarında, “Extraction 2″nin sonbahar 2021’de yapımına başlanacağını açıklamıştı.