Haluk Levent yanlış kente gitti toplumsal medyada alay konusu oldu: Adana’ya çağrıldığımı zannettim

Bilgin

Global Mod
Global Mod
AHBAP derneği kurucusu ünlü sanatçı Haluk Levent, Adana Valisi Süleyman Elban’ın İstanbul’daki Adana Lezzet Günleri kapsamındaki daveti için Adana’ya çağırıldığını düşünerek Adana’ya gitti.

Davet üzerine Adana’ya giden Levent, kahvaltının yerini öğrenmek için valiyi arayınca yanlış anlaşılma niçiniyle yanlış kente gittiğini fark etti.

“BEN ADANA’YA ÇAĞRILDIĞIMI ZANNEDERKEN…”

Organizasyonun İstanbul Ortaköy’de düzenlendiğini öğrenen ünlü sanatçı, toplumsal medya hesabı aracılığıyla açıklamalarda bulunarak şunları söylemiş oldu:

“İki gün evvel Adana Valisi Sayın Elban aradı.
-Adana Lezzet günleri kapsamında 27 Eylül’de bir kahvaltı veriyoruz. Gelir misiniz?
-Tabii ki sayın valim.

Az evvel:
-Sayın valim sabah kahvaltı nerede?
-Ortaköy’de.
-Ortaköy! Lakin ben Adana’ya geldim.
-Yapmayın ya.

Az evvel bu durum yaşandı.
Adana Büyükşehir Belediye Lideri Zeydan Karalar’ı aradım. O da “Valimiz Süleyman Elban yanımda Haluk’çuğum dur telefona vereyim” dedi.
Valimiz de inanamadı.
Ben Adana’ya çağrıldığımı zannederken… Tüm Adana İstanbul’a toplanmış ben ise Adana’ya gelmişim.”

Az önce bu durum yaşandı.
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı @ZeydanKaralar01 ı aradım. O da Valimiz Süleyman Elban yanımda Halukçum dur telefona vereyim dedi.
Valimiz de inanamadı.
Ben Adana’ya çağrıldığımı zannederken
tüm Adana İstanbul’a toplanmış ben ise Adana’ya gelmişim
😊

— Haluk Levent (@haluklevent) September 26, 2022

Haluk Levent’in bu açıklamaları toplumsal medyada fazlaca sayıda yorum ve beğeni alırken bir epeyce kullanıcı ünlü sanatçıyı mizaha aldı.