İzmir Enternasyonal Fuarı’nda Cem Adrian rüzgarı

• Konuyu başlatan admin
  • Başlangıç tarihi
A

admin

Guest
90. İzmir Enternasyonal Fuarı‘nda (İEF) büyük ilgi nazarann Çim Konserleri, sevilen sanatkarları hayranlarıyla buluşturmaya devam ediyor. Çim sahnesine dün akşam ünlü müzisyen, bestekar ve üretimci Cem Adrian konuk oldu. Konseri İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer de İzmirlilerle bir arada izledi. Seyirciler Adrian’ın müziklerini daima bir ağızdan seslendirdi. Fuar, müzik ritmine telefon ışıklarıyla eşlik eden ziyaretçilerle özlenen konser imajlarına sahne oldu.

“MUHTEŞEM BİR GECEYE İMZA ATACAĞIZ”

Konserde konuşan Cem Adrian, “İzmir’i fazlaca seviyorum. Bizi buraya davet eden herkese epeyce teşekkürler. Bu gece epey özel bir konuk beni dinlemeye geldi. Sahnemde Tunç Başkan’ı görmek o kadar kusursuz ki. Kendisini fazlaca seviyorum. İzmir’in pahalı lideri ve hoş İzmirlilerle bir arada harika bir geceye imza atacağız” diye konuştu.

İzmir Büyükşehir Belediye Lideri Tunç Soyer ise, “Ben de kendisini fazlaca seviyorum. O bir dünya yıldızı, eşsiz bir insan. Ama en başta fazlaca hoş bir insan. Siz de bu akşam epeyce hoş görünüyorsunuz. Fuar bu gece bir yıldız üzere parlıyor” dedi.

AYHAN SİCİMOĞLU DA SAHNE ALDI

Kenya’da yerli halk lisanında “En düzgün, en görkemli ve tutkulu” manasına gelen Mogambo da değerli isimlere mesken sahipliği yapıyor. Latin müziğin efsanevi isimlerinden Ayhan Sicimoğlu da fuarda yer alan Mogambo sahnesinin konuğu oldu. Ortalarında Kübalı solistlerin de bulunduğu 12 kişilik grubu ile sahne alan usta sanatçı, Mogambo sahnesinde Latin rüzgârı estirdi.

FUARDA KONSERLER DEVAM EDECEK

Fuarın coşkusu konserler ile yayılmaya devam edecek. 12 Eylül Pazar gününe kadar devam edecek Çim Konserleri’nde Tan Taşçı, Duman, Hakan Altun, İrem Derici, Mehmet Fazilet ve Simge Sağın sevenleriyle buluşacak. 11 Eylül Cumartesi gününe kadar sürecek Mogambo Geceleri’nde ise Bülent Ortaçgil, Nükhet Duru, Ceylan Ertem ve Sena Şener sahne alacak. Fuar, 12 Eylül’e kadar teknoloji, ticaret, kültür, sanat ve cümbüş etkinlikleriyle İzmirlileri karşılamaya devam ediyor.