Mads Mikkelsen: Johnny Depp, ‘Fantastik Canavarlar’ serisine geri dönebilir

Hatiram

New member
Oyuncu Mads Mikkelsen, “Fantastik Canavarlar” serisinde Johnny Depp’in yerini aldığı Grindelwald rolü hakkında konuştu. Mikkelsen, Amber Heard ile içindeki karalama davasını kazanan Johnny Depp’in muhtemel bir devam sinemasıyla seriye geri dönebileceğini söylemiş oldu.

Kayıp Rıhtım’ın Screen Rant’ten aktardığı habere göre, Deadline’a verdiği bir röportajda kendisine “Johnny’nin büyük bir hayranı” diyen Mikkelsen, Depp’in yeniden role dönebileceğini belirtti. Mikkelsen, “Grindelwald rolünü almak çok korkutucuydu. Lakin artık rota değişti ve Depp davayı kazandı, bakalım geri dönecek mi? Tahminen. Johnny’nin büyük bir hayranıyım. Bence o şahane bir oyuncu ve kusursuz bir iş çıkardı. Onu kopyalayabilmemin hiç bir yolu yoktu, zira o kadar fazla kendisiydi ki. Bu bir intihar olurdu. Bu yüzden diğer bir şey bulmalıydık, benim olan bir şey ve onunla benim aramda bir köprü kurmamız gerekiyordu. Yani, evet, korkutucuydu. Hayranları fazlaca ancak fazlaca tatlıydı lakin hem de fazlaca inatçıydılar. Onlarla fazlaca fazla etkileşime girmedim fakat kalplerinin niye kırıldığını anlayabiliyordum” diye konuştu.

NE OLMUŞTU?

İlk çıkışını David Yates’in yönettiği 2016 sineması “Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?” ile yapan Johnny Depp, Gellert Grindelwald rolüyle devam sineması “Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları”nda da rol aldı. Depp ayrıyeten üçüncü sinema olan “Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları”ndaki rolünü bir daha canlandırmaya hazırdı. Lakin Kasım 2020’de Warner Bros. oyuncudan, eski eşi Amber Heard ile devam eden iftira davasını kaybetmesinin akabinde istifa etmesini istedi. Birebir ay içerisinde Mads Mikkelsen, Depp’in yerini aldı.