Müzikçi Gökçe, gözyaşları ortasında Marmaris için yardım davetinde bulundu

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Ünlü müzikçi Gökçe, Instagram hesabından Marmaris’teki yangın faciasında yaşadıklarını anlatırken gözyaşlarını tutamadı.

Gökçe gözyaşlarına boğulduğu görüntüde şunları söylemiş oldu;

“Morallerimiz hayli bozuk elimizden hiç bir şey gelmiyor. Yangın kimi yerlerde iki katına, üç, dört katına çıkmış durumda. Komşu ülkelerde de yangınlar başladı. Onlar da yardım edemeyecek! Ne yapacağımızı şaşırdık. Mahallenin etrafındaki orman alanları müthiş bir biçimde yanıyor. Köyler aslına bakarsan yandı. Bizler çantalarımızı hazırladık bekliyoruz. İnanılmaz bir sıcak var ve elimizden hiç bir şey gelmiyor, yapacağımız hiç bir şey yok üzülmekten öbür. Çaresiz kaldık.”

“BÜTÜN MARMARİS ŞU ANDA YOK OLUYOR”

“Bütün Marmaris şu anda yok oluyor, bitiyor ve biz çaresiziz. ‘Evlerimize ne vakit gelecek’ diye bekliyoruz. ‘Gece gelecek mi’ diye uyumuyoruz. Çantalarımız hazır hayvanlarımızı alıp kaçmaktan öbür hiç bir şey gelmeyecek elimizden. Ne vakit sönecek bilmiyorum, hiç sönecek üzere görünmüyor. Müdahalelere karşın sönmüyor. Lütfen işi olmayanlar trafiğe çıkmasın. Arabalarınızla dışarı çıkmayın. Marmaris diye bir yer kalmayacak! Yangın daha da büyüyor, Allah aşkına bırakın fidan seferberliğini yardım edin bize. Yangının sönmesine gereksinim var fidana değil! Sesimiz olun burası yok oluyor anlamıyor musunuz? Fidan paylaşmak yerine seferberlik paylaşın yalvarırım bitti buralar diyorum”