Oda Arkadaşının ‘Gece Lambası’ Diye Güneş Işığıyla Uyumasını Paylaşan Adam Goygoycuların Lisanına Düştü

Mercedesx

New member
Reddit’te bir kullanıcı, yurttaki oda arkadaşının ‘gece lambasını’ paylaştı ve internet alemini kırdı geçirdi. Biz de gelen cevapları sizler için derledik. Bakalım siz bu mevzu hakkında ne düşüneceksiniz. Haydi buyurun
👇

Kaynak: https://www.reddit.com/r/mildlyinfuri…

Biliyorsunuz ki yurtta oda arkadaşı olmak, yabancı dizilerdeki kadar kolay ve eğlenceli olmuyor.

Başta her şey fazlaca hoştur. Memleketten gelen yemekler paylaşılır, sınıf dedikoduları yapılır, yediğiniz içtiğiniz başka gitmez. Lakin daha sonra…

Dolaplar ayrılır, yemekler saklanır ve en berbatı oda arkadaşını hudut edecek şeyler yapılmaya başlanır…

Ah o KYK yurt odalarının lisanı olsa da konuşsa… Lakin oda arkadaşından sıkıntı yanmak yalnızca bize özel bir durum değilmiş.

Reddit’te bir kullanıcı, gece çektiği bu fotoğrafı paylaşarak oda arkadaşının “gece lambasının” ne kadar aydınlık olduğunu gösterdi.

‘Yeni yurt oda arkadaşım gülünç derecede parlak bir gece lambasıyla uyuyor. Dün gece bu yüzden zar sıkıntı uyudum. Işığı kapattığımda bu biçimde gözüküyor.’

“Bence oda arkadaşın Sünger Bob.”

O sırada Sünger Bob
👇

“Bu gece lambası değil… Bildiğin lamba.”

“Arkadaşlar benim bir gece lambam var. *Güneş’i açar*”

“Bu bir deniz feneri. Lamba değil.”

“Sen de uyumak için rahatlatıcı bir sese muhtaçlığın olduğunu söyle ve ondan sonrasında Metallica aç.”

“İnsanlar karşı tarafla konuşmaktan korkmasa burada paylaşılanların 4’te 3’ü çözülürdü.”

“Gece ışıkları asla kapatmadıkları hapishane kadar makus.”

“Bir anlığına gündüz vakti sandım.”

“Reddit’e yazmak yerine ona söylemeyi denesen?”

“Işıkları kapat yoksa uyumaktan korkman için sana bir sebep yaratayım.”

“Eğer ışıkları kapatmazsa yatağının altındaki canavarların endişenlenmesi gerek son şey olacağını söyle.”

“Oda arkadaşın 2 yaşında mı?”

“Tam olarak bu fotoğrafım.”

Sizin oda dostunuzla yaşadığınız en komik meşakkat neydi? Yorumlarda buluşalım!