Tarkan’ın yeni müziği Geççek için geri sayım

A

admin

Guest
Megastar Tarkan yeni müzik çıkarıyor. bir epeyce hitinde olduğu üzere kelamı ve müziği Tarkan’a ilişkin olan ‘Geççek’in düzenlemesi de bir daha Ozan Çolakoğlu imzasını taşıyor. Yapımcılığını Hitt Müzik Prodüksiyon’un üstlendiği Geççek’in mastering’i ise ABD’de bulunan Sterling Sound’da yapıldı.

Direktörlüğünü İrfan Yıldırım’ın, yapımını Anima İstanbul’un yaptığı görüntü klibin 4 gün süren çekimleri, İstanbul’da 20’den çok lokasyonda, yaklaşık 30 oyuncu ve 60 kişilik bir takımla gerçekleştirildi.

Megastar yeni müziği Geççek ile ilgili hislerini şöyleki tabir etti:

“Bir yıl kadar evvel ruh halimin fazlaca düzgün olmadığı bir devirden geçtim. Pandemi, dünyada olup biten üzücü olaylar, insanlığın kaygı verici gidişatı, tabiatın yok edilişi üzere bir sürü şey beni epeyce olumsuz etkilemiş, umudumu kaybeder üzere olmuştum. O anlarda bu müziğin melodi ve kelamları içimde yankılandı. ‘Geççek geççek elbette bu da geççek, gör bak umudun gününü gün etçek’. Hepimize düzgün gelecek bir müzik yazmalıyım dedim. Tahminen bu müzik bizi biraz teselli eder, bize moral verir, umut olur diye düşündüm. Dilerim ki Geççek, yüzünüzde bir gülümsemeye vesile olur ve hepimize yeterli gelir.”

KLİP 17 ŞUBAT’TA YAYINDA

Geççek görüntü klibi, Tarkan ve YouTube Shorts’un bir müddetdir devam eden iş beraberliği kapsamında 17 Şubat Perşembe günü saat 21.00’de birinci sefer Tarkan Youtube kanalında olacak. Geççek müziği, tıpkı gün tüm dijital müzik platformlarında eş vakitli olarak yayınlanacak.