TikTok’tan günlük hasılatını açıklamıştı: Mehmet Ali Erbil’den Ece Ronay’a tokat üzere cevap! Bakın ne demiş?

Bilgin

Global Mod
Global Mod
Hakkında çıkan tezlerle gündeme bomba üzere düşen Mehmet Ali Erbil sessizliğini bozdu. Geçtiğimiz ay TikTok hesabı açan ve canlı yayınlar yapan Erbil’in günlük 100 bin lira kazandığı sav edilmişti. Ece Ronay tarafınca otaya atılan savlar gündemi kasıp kavurmuştu. Gelen tenkitlere daha fazla dayanamayan Mehmet Ali Erbil açtı ağzını yumdu gözünü! Bu itirafı duyar duymaz şok olacaksınız.

MEHMET ALİ ERBİL’DEN ARGÜMANLARA SERT YANIT

Beyoğlu’nda bulunan bir yerde arkadaşlarıyla yemek yiyen Mehmet Ali Erbil, çıkışta muhabirlerin sorularını cevapladı. Ece Ronay’ın “Günlük 70 bin ile 100 bin TL içinde para kazanıyor” kelamlarına yanıt veren Erbil, “Bu hesap üzerinden akşamları canlı yayınlar yaparak eğleniyorum. Onu söyleyenler ve yorum yapanlar herbiçimde benim mali danışmanlarımdan daha düzgün biliyor” dedi.

“ÖYLE BİR ŞEY YOK”

Çok para kazanmadığını lakin kendisinin fazlaca par kazanıyormuş üzere gösterilmek istendiğini belirten ünlü şovmen, “Öyle bir şey yok be. Çok para kazandığımı düşünüyorlar lakin kazanmıyorum. Ben aslına bakarsanız para işleriyle hiç ilgilenmiyorum” tabirlerini kullandı.

GÜNLÜK ÇIKARINI AÇIKLADI!

Önceki günlerde Mehmet Ali Erbil’in TikTok’ta canlı yayın açıp takipçilerinden ikram istemesi gündeme bomba üzere düşmüştü. Olay hakkında yorum yapan toplumsal medya fenomeni Ece Ronay, şu tabirleri kullanmıştı:

“Mehmet Ali Erbil günlük 70 ile 100 bin TL ortası para kazanıyor. Orada her üslupta insan var… Görüntü paylaşıp takipçi elde ediyorsunuz lakin canlı yayın açarsanız para kazanıyorsunuz. Aslında beşerler dalga geçiyorlar, karşılarında büyük gördükleri isimleri rezil duruma düşürüyorlar. 700 TL gönderdiyseniz yarısını platform alıyor. 350 TL’si size geliyor.”

“BİLMEDİĞİM BİR KIZIM VAR SANDIM”

Öte yandan açtığı bir canlı yayında bir hanımefendi ile konuştuğunu belirten Mehmet Ali Erbil, “Yayında bir hanımefendi geldi ve ‘Sizi birisiyle tanıştıracağım’ dedi. Ben de bilmediğim bir kızım var sandım. Oysa yıllar evvel doğum yapmış ve hastane masraflarını ben karşılamışım lakin hatırlamıyorum. Dedesi olarak tanıtmış daima beni. Çok memnun oldum” dedi.

MEHMET ALİ ERBİL’İN HASTALIĞI NE?

Mehmet Ali Erbil’in hastalığı ‘kaçış sendromu’ hastalığıdır. Dünyada bugüne kadar yalnızca 800 şahısta görülen kaçış sendromu, damarlardan protein, mineral ve suyun sızmasıdır. Kılcal sızıntı sendromu olarak da isimlendirilen hastalık, kan plazmasından kılcal duvarlara, kan sirkülasyon sisteminden etraf dokulara, kas bölmelerine, organlara yahut beden boşluklarına kaçmasıyla bilinir.

Damar dışına sızan sıvı kütlesinden dolayı akciğerler, kalp, karın zarı üzere bedenin iç kısmında yer alan boşluklarda ve kasların içerisinde sıvı birikimi meydana gelir. Sızan sıvı niçiniyle damar içerisindeki kan basıncı ani olarak düşer ve bu durum şok tablosunun oluşmasına yol açar.

bir daha damar ortasındaki sıvının damar dışına sızması kararında kandaki albümin düzeyi düştüğünden kanın akıcılığı azalır, öteki bir deyişle kanda ağırlaşma meydana gelir.