Vedat Milor’a Anket Çıktı: Yaz Sofralarının şayet olmazsa Olmazı Karışık Kızartma Sevenlerle Sevmeyenler Bölündü

Mercedesx

New member
İster yazlıkçı olun, ister ultra her şey dahil beş yıldızlı otelde tatilci; karışık kızartmanın olmadığı bir yaz sofrasına oturmamışsınızdır.

Seveni de var sevmeyeni de! Kiminin midesine dokunur haklı sebepleri var, kimi gözünü kapar anıları canlanır. Karışık kızartma annelere kolay yemek, sıkıntı paklık olurken, yanında ekmek de yedirir, yoğurt da, karpuz da. ‘Yaz Aşkı’ olarak lanse edilen tabak toplumsal medyada kullanıcıları ikiye böldü!

Sıcak günlerden geçerken, Twitter’da “Yaz aşkı” denilince karşımıza çıkan bu paylaşım hem şaşırttı tıpkı vakitte anılara döndürdü

twitter.com

İşte o süper görüntü
👇
Tabi bize bakılırsa! Damak tadı değerli bir değişkendir ötürüsıyla seveni kadar sevmeyeni de olan karışık kızartmada biz oy hakkımızı “Yanına karpuz da alabilir miyim?” olarak kullanıyoruz.

pbs.twimg.com

Tabi yerli ve ulusal gurmemiz Vedat Milor’a da sormak lazım fakat biz kullanıcılar ne demiş ona bakalım
👇

img-s1.onedio.com

Tarafımızı seçmiştik! Evvel bizde olanlar: Sevenlerle başlıyoruz. Tabi latife bir yana seveninin daha hayli olduğunu gördüğümüz karışık kızartmanın sorgulamasında adım adım gideceğiz

Ya şu biçimde?

Annelere ayıp değil mi?

Yoğurt koyunca her şey yoğurtlanmıyor mu?

İlk 3?

Damak tadı tabi lakin katılıyoruz!

🍽

ABD bizi kıskanıyor

❤

Masada yer var mı?

Tok olmak bir kriter değil ki

İkisi bir ortada olsa?

Haklılık hissesi yüksek

Araştırmanızı öneririm

Estağfurullah

bir daha haklı bir istek

Enflasyon sizi destekliyor

Sebzeleri kesip kızgın yağa atıyoruz! İşte bu kadar

Beni yak kendini yak her şeyi yak!

Artık değil!

niçin ya?

Onun niçini genelde sarımsaklı yoğurt oluyor

Ne diyelim geçmiş olsun… Ya sizin? Yorumlara bekliyoruz karışık kızartma sevenler ve sevmeyenler!